interior design

Návrh interiéru rodinného domu v Piešťanech

Návrh interiéru rodinného domu v Piešťanech jsme tvořili na míru pro čtyřčlennou rodinu. Celý návrh interiéru spočívá v harmonickém a útulném spojení minimalistického přístupu a komfortu s cílem vytvořit pěkné bydlení. Každý koutek domova vytváří příjemnou atmosféru, kde se pojí vkus s praktičností.

Venkovské prvky v interiéru vytvářejí pocit pohody. Kámen v podobě mramoru zase vnáší do prostoru luxusní nádech. Kuchyně je navržena na míru přesně pro potřeby paní domu. Prostorná kuchyňská linka je rozšířena o barové sezení s výhledem do celé denní zóny, čímž příjemně komunikuje s jídelnou a obývacím pokojem. V jídelně je navržen velký jídelní stůl s čalouněnými židlemi, u kterého se může setkávat celá rodina.

Dřevěný obklad, který se táhne od vstupní haly, dodává obývacímu pokoji eleganci. Prosklené schodiště ukrývá televizi se skříňkou a uzavírá tuto část. Rozlehlý, modulární gauč na míru poskytuje různé možnosti sezení a výhled na zahradu. Doplňuje jej taburet, kterým si lze gauč libovolně rozšířit.

Návrh interiéru zohledňuje i fakt, že majitelka je milovnicí zeleně. Rostliny zdobí okna obývacího pokoje, TV zeď i prostor za gaučem. Dodávají prostoru živost a dotvářejí domácí atmosféru místnosti.

Praktická ložnice je doplněna vlastním walk-in šatníkem, což minimalizuje potřebu dalších úložných prostor. Široký taburet u postele a kosmetický koutek se skříňkou prakticky doplňují stylový design ložnice.

Jedinečný návrh interiéru dle vašeho vkusu.

obyvaci pokoj na míru
schody na miru interior design
interiérový design kuchyne
spalna na míru
obyvaci pokoj na míru

Požádejte o nezávaznou cenovou nabídku.

Pošlete nám půdorys, případně m² místností, které chcete navrhnout. Následně Vám pošleme vypracovanou cenovou nabídku do 48 hodin včetně termínů.

Jedinečný návrh interiéru na míru.