NAVRHUJEME KREATIVNÍ PROSTŘEDÍ

Galerie v Považské Bystrici

Pamatujete na inspirativní gastro projekt Bistro Galerie v Považské Bystrici? Někteří z vás možná postřehli, že kavárna Považská Galerie před pár dny otevřela své brány pro zákazníky. Kromě vynikající kávy, různých nápojů a sladkého občerstvení si můžete pochutnat také na výborné domácí zmrzlině.

Úkolem našeho týmu Archideal, před pár měsíci, bylo navrhnout a představit dispozici a vizuál interiéru budoucí kavárny v Považské Bystrici. Spojením majitelovy představy a našich zkušeností s navržením interiéru pro gastronomii jsme dosáhli unikátního výsledku.

Během letošních letních měsíců náš vizuál interiéru, který je plný unikátních designových prvků, obdržel reálnou podobu. Nově otevřená zmrzlinárna a kavárna Považská Galerie má lukrativní a snadno dostupné umístění v centru města Považská Bystrica. Interiér kavárny, ve kterém se snoubí prvky luxusu a přesčasu, Vás zajisté ohromí a zaručí příjemnou atmosféru. Vaši oblíbenou kávu nebo sladké občerstvení si můžete vychutnat také na terase, jejíž součástí je také několik designových prvků.

Když budete mít cestu kolem Považské Bystrice a dostanete chuť na kávu a koláč, případně domácí zmrzlinu, určitě se zastavte v kavárně Považská Galerie. My jsme tak učinili a musíme říci, že káva je opravdu vynikající. Je více než jasné, že kavárnu Považská Galerie ještě navštívíme, protože její návštěva byla příjemným gastro, ale také design zážitkem.

Ateliér Archideal děkuje za spolupráci a přeje mnoho spokojených zákazníků.

Víte, že Považská Galerie je vlastně vstup do CO úkrytu?