interierovy dizajn obyvacky

Bytový design rezidence v Horském parku

Bytový design se ladil do příjemných teplých tónů s akcenty zelené barvy. V obýváku jsme doplnili sedačku o zajímavé kožené křeslo v koňakové barvě. V rámci TV stěny jsme se snažili o co nejvíce úložného prostoru kombinací otevřených a zavřených polic. Otevřené části polic jsme podsvítili LED pásy a díky kombinaci s tmavými prvky, jako je jídelní a konferenční stolek, spodní část TV stěny a doplňkové komponenty, získává interiér žádoucí dávku elegance. Jídelní stůl je rozkládací, takže v případě potřeby umí poskytnout více prostoru pro stolování.

V ložnici bytový architekt zachoval původní části nábytku a doplnil je dřevem ve formě obkladů. Ložnice i použitím tapety působí útulněji. Navrhovaná postel je vyrobená na míru a skrývá v sobě úložný prostor, stejně jako taburet před ní. Moderní noční stolky, koberec a noční lampy v bytovém designu příjemně oživují světlý koncept interiéru.

Jedinečný bytový design dle vašich představ.

Interierovy dizajn obyvaciho pokoje design obyvaciho pokoje
bytovy design Archideal
návrh obývačky, byt Nitra
interiérový dizajn spálne
vizualizacia spalne, studio Archideal Bratislava

Požádejte o nezávaznou cenovou nabídku.

Pošlete nám půdorys, případně m² místností, které chcete navrhnout. Následně Vám pošleme vypracovanou cenovou nabídku do 48 hodin včetně termínů.

Bytový design navržený architektem.