exterior design

Interiérový architekt Praha vytvořil unikátní dílo o rozloze 368 m²

V Praze, kde se historie potýká s moderní, se nachází jedinečný projekt soukromé rezidence. Interiérový architekt Praha spolu s majitelem přetransformovali rodinnou vilu k unikátnosti, kde se potýká luxus s příjemnou atmosférou. Práce architekta je synonymem pro dokonalé sladění estetiky a funkce. Jeho stopy lze nalézt v mnoha prestižních domech a apartmánech.

Interiérový architekt Praha zanechal svůj nezaměnitelný otisk v mnoha domácnostech, ale jedním z jeho nejvýraznějších děl je tento interiér navržen v útulné atmosféře. V tomto projektu byla přírodní dubová dýha hlavním materiálem, který dotvořil jemnou eleganci a příjemnou atmosféru. S jemným osvětlením, které dotváří hru světla a stínů, se prostor stal místem, kde se spojila estetika s funkčností.

Každý detail byl pečlivě promyšlen, přičemž zaoblení byla jedním z klíčových prvků, které dodávají interiéru harmonický a měkký vzhled. Dýhovaný nábytek byl také navržen s důrazem na zaoblené tvary, což dodalo do místností dotek luxusu a elegance. V Praze, kde se historie potýká s moderní, se nachází jedinečný projekt soukromé rezidence. Interiérový architekt Praha spolu s majitelem přetransformovali rodinnou vilu k unikátnosti, kde se potýká luxus s příjemnou atmosférou.

Interiérový architekt Praha vytvořil symbiózu interiéru a exteriéru.

Atmosféru tepla a světla rozšířil interiérový architekt i na exteriér. Navrhl posuvné krytí na bazén, které umožňuje jeho využití v různých ročních obdobích, a pergoly, které poskytují příjemný stín v horkých letních dnech. Sklady pro umístění věcí a přístřešek na auto byly dalšími prvky, které přidaly na praktičnosti a funkčnosti exteriéru.

Luxusní dílna a pracovní prostor v garáži byly dalšími přidanými hodnotami tohoto projektu. Interiérový architekt se nezastavil jen při kráse, ale také při praktičnosti a uspokojení potřeb klienta. Čalunění na míru s kvalitními látkami naprosto celkový vzhled a pocit luxusu.

Spolupráce s interiérovým architektem Praha přinesla nejen krásný a funkční domov, ale také pocit spokojenosti a hrdosti na místo, kde se bydlí. Jeho práce je důkazem toho, že sladit estetiku s funkčností není jen možné, ale také nezbytné pro dosažení dokonalého bytí. Tento projekt je výjimečným vzhledem k jeho lokalitě a celkové atmosféře přírody.

Interiérový architekt Praha musel dbát na jemnost a útulnost interiérového návrhu v souladu s architekturou.

interior design kuchyne
interior design pracovne
interierovy design pracovne
Interiérový design ložnice
interier design ložnice
interiér šatník
interierovy design chodby
interierovy design chodby
exterier bazen swimming pool
architektura exteriéru
Interiérový architekt Praha
architektura exteriéru

Interiérový architekt Praha pro Vás připraví nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Pošlete nám půdorys, případně m² místností, které chcete navrhnout. Následně Vám pošleme vypracovanou cenovou nabídku do 48 hodin včetně termínů.

Interiérový architekt Praha Vám přetransformuje Vaši vizi do reality.