vizualizacie a bytovy dizajn Archideal

Interiérový design rodinného domu
v Trnavě

Interiérový design navržený interiérovým architektem. Pro mladou rodinu z Trnavy jsme navrhovali obytnou plochu rodinného domu. Moderní minimalistický design architektury odráží i interiérový design.

Ve všech místnostech jsme používali neutrální barvy přírodních odstínů, tmavší dřevo a výrazně černé prvky. Dominantami denní zóny jsou schodiště, ostrůvek s barovým sezením a velký minimalistický gauč. Nad ostrůvek z kvalitního kamene jsme zavěsili zajímavé geometrické svítidlo, které nekoliduje s jídelním osvětlením. Prostornou kuchyni s obývacím pokojem dělí podsvícená lamelová stěna. Pod nenápadným schodištěm jsme vytvořili oddechový prostor a „zahrádku“ pro květiny. Do ložnice jsme umístili zajímavou čalouněnou postel a kosmetický stolek se zrcadlem, které určitě zaujmou. V rámci podlahy jsme pracovali s rozložením betonové dlažby, dřevěných parket a s vytvářením dřevěných schůdků.

Moderný interiérový design na mieru podľa vašich predstáv.

interierovy design obyvacky, RD Trnava
návrh interiéru kuchyne rodinného domu Trnava
interierovy design, archideal
interierovy architekt
návrh spálne, rodinný dom Trnava

Požádejte o nezávaznou cenovou nabídku.

Pošlete nám půdorys, případně m² místností, které chcete navrhnout. Následně Vám pošleme vypracovanou cenovou nabídku do 48 hodin, včetně termínů.

Interiérový design rodinného domu.