interiérový design

Interiérový návrh Chaty v Nové Bani

Vstupte s námi do půvabného prostoru přechodného bydlení. Vytvořili jsme interiérový návrh chaty s důrazem na vzdušnost a jednoduchost. Tento jedinečný projekt zahrnuje noční zónu s koupelnou a společenskou místností na horním podlaží chaty. Celý prostor jsme navrhli do pohodlného venkovského a vintage stylu, který mu dodává osobitý ráz.

Interiérový návrh chaty nabízí krásné přechodné bydlení, kde se minimalismus prolíná s vintage estetikou. Výsledkem je prostor, který splňuje funkci odpočinku ve své eleganci a útulnosti. Nábytek není jen funkčním, ale také estetickým prvkem propracovaným do nejmenšího detailu. Vintage osvětlení a potahové látky v podobě kůže a vzoru kohouté stopy hrají významnou roli v dotvoření celkové atmosféry. Dvířka skříněk vás zaujmou díky zajímavým úchytům a orámování. Prostor je doplněn fototapetami ve stylu knihovny nebo lesa, čímž vytváří jedinečnou a záhadnou atmosféru.

Pokoje mají vzdušný charakter pomocí prakticky umístěných úložných prostor, které jej opticky dělí a zároveň mu dodávají otevřenost. Interiérový návrh chaty zaujme barevnými nábytkovými prvky, které vyniknou na pozadí světlých materiálů. Koupelna je doplněna stylovým zrcadlem na koženém řemínku, designovými závěsnými svítidly a vzorovaným obkladem, což přidává na elegancí a nostalgickém rázu prostoru.

Unikátní interiérový návrh chaty dle vašeho vkusu.

interiérový návrh chaty
interiérový design spalne
interiérový design knihovny
interiérový design knihovny

Požádejte o nezávaznou cenovou nabídku.

Pošlete nám půdorys, případně m² místností, které chcete navrhnout. Následně Vám pošleme vypracovanou cenovou nabídku do 48 hodin včetně termínů.

Interiérový návrh rodinné chaty.