interierový dizajn svietidla

Minimalismus designu rod. domu v Žilině

V moderním interiéru tohoto rodinného domu dominuje minimalismus a pocit jednoduchosti a elegance. Pro mladý pár poskytuje neutrální barevná paleta klidné a harmonické prostředí pro jejich každodenní život. Ořechová dýha se stává dominantní a výraznou v kontrastu se světlými a béžovými tóny.

Vstupní hala přináší prvotní dojem z minimalistického designu se zaměřením na funkční detaily a úložný prostor. Kuchyně s komorou, která je skryta za obkladem z ořechové dýhy a přístupná tajnými dveřmi odhaluje funkční prostor. Prostorné jídelně dominuje kulatý stůl, který zjemňuje strohý minimalistický charakter interiéru a dodává mu hravost.

Obývací prostor zaujme dominujícími subtilními svítidly ve tvaru listů. Prostorná sedačka na míru nabízí majitelům dostatek místa, ať už pro rodinný relax nebo společenská setkání. Minimalismus je v tomto konceptu interiéru oživen prvky zeleně, dodávajícími živost a svěžest.

Koupelna pokračuje ve stejném designu a použitým materiálem evokuje jemný luxus. Sprchový kout i vana nabízí možnosti plnohodnotné relaxace. Dvojumyvadlo a úložné prostory v jednoduchém designu harmonicky ladí k interiéru.

Prádelna ve stejném duchu, nabízí prostorovou funkčnost a estetiku. Minimalismus umožňuje logické rozvržení a praktičnost využití.

Celkový dojem minimalismu se v tomto interiéru prolíná s funkčností a pohodlím. Neutralita barev, výrazně vykontrastovaná ořechovou dýhou, vytváří prostor, ve kterém může mladý pár žít naplněný pohodou a elegancí.

Skandinávský styl bytu dle vašeho vkusu.

minimalismus
interierový dizajn jedalne
interierový dizajn kuchyne
interierový dizajn kuchyne
interierový dizajn obyvacky
interierový dizajn chodby

Požádejte o nezávaznou cenovou nabídku.

Pošlete nám půdorys, případně m² místností, které chcete navrhnout. Následně Vám pošleme vypracovanou cenovou nabídku do 48 hodin včetně termínů.

Jedinečný návrh interiéru na míru.