pracovný stôl Archideal

Projekt Bungalov na klíč

Pokud hledáte minimalistický designový projekt bungalovu. Nebo hledáte dočasné bydlení, které bude Vaše, kompaktní bungalov je tou správnou volbou pro Vás. Architektura a interiérový design dvoupokojového bungalovu byl zaměřen pro uspokojení potřeb široké škály klientů. Architektonická studie byla koncipována tak, aby jeho kompaktní tvar a dispozice umožňovaly umístění a otočení na libovolné místo nebo světovou stranu. Bungalov dokáže uspokojit nároky na přechodné ubytování – chata, domek pro hosty, ale i trvalé bydlení pro dva obyvatele – malý samostatný rodinný bungalov nebo dostavba malého rodinného bungalova ke stávajícímu domu.

Tento projekt bungalova slouží k celoročnímu bydlení a všechny jeho místnosti jsou kompletně a plnohodnotně zařízeny. Kromě toho šetří čas při výstavbě domu, má nízké provozní náklady, nízký negativní vliv na životní prostředí, jednoduchou údržbu, maximální využitelnost, a zároveň nabízí luxusní kvalitu a moderní design. To jsou hlavní pozitiva kompaktního bungalovu.

Ať už ho nazvete jako malý bungalov, malý montovaný dům nebo domeček, pro nás je to plně vybavené bydlení pro náročné v malém. Pokud hledáte bydlení, které je nenáročné na výstavbu, nechcete stavět větší bungalov, případně dům, zkuste tento luxus v malém. Kompaktní bungalov je soběstačné bydlení pro každého, kdo hledá pohodlné bydlení, které lze umístit kdekoli – na zahradu, nebo v přírodě. Tento projekt bungalovu si můžete exluzivně zakoupit jen u nás.

Klikněte zde a můžete si zakoupit tento projekt bungalovu jako balíček s kompletní výkresovou dokumentací.

architektonicka spolecnost
mini bungalov architektura

Požádejte o nezávaznou cenovou nabídku.

Pošlete nám půdorys, případně m² místností, které chcete navrhnout. Následně Vám pošleme vypracovanou cenovou nabídku do 48 hodin, včetně termínů.

Projekt bungalov na klíč.