sedačka interior design Archideal

Rekonstrukce interiéru a exteriéru rod. domu Malinovo - Bratislava

Rekonstrukci interiéru a exteriéru rodinného domu v okolí Bratislavy se nám rozhodla svěřit do rukou vícečetná rodina. Naším cílem bylo vytvořit útulný a praktický domov pro rodiče a aktivní děti různých věkových kategorií. Moderní interiér se nese ve světlých barvách a přírodním dřevě. Denní zóna a hlavní ložnice působí spíše minimalisticky a decentně, ale jsou doplněny zajímavými designovými solitéry.

Prostory obývané dětmi jsou hravé a oživené barvami a tvary ve vkusných kombinacích. Odstraněním bariéry původních vysokých skříněk v kuchyni jsme vytvořili bohatý otevřený prostor, který plyne až do obývacího pokoje s výhledy do zahrady. Denní zóna tak propojuje zároveň všechny členy rodiny při jejich interiérových i exteriérových aktivitách.

Druhé křídlo tohoto podlaží s přístupem do exteriéru skrývá zónu pro dvě starší děti, které si mohou užívat soukromí ve vlastní ložnici, obývacím pokoji, šatníku a koupelně. V horním podlaží domu se nachází zóna rodičů s terasou, šatníkem a pracovním koutem a dětské pokoje pro mladší děti s hernou a šatníkem. Posledním stádiem návrhu byla zahrada s bazénem a saunou, vinný sklípek, terasa horního podlaží a vstupní část domu s garáží. Rekonstrukce interiéru a exteriéru tohoto rodinného domu byla rozsáhlým a komplexním zadáním.

Jedinečná rekonstrukce interiéru a exteriéru rodinného domu dle vašich představ.

interierovy dizajn obyvacky
dizajn kuchyne s jedalnou, architekti Archideal
návrh kuchyne atelier Archideal
návrh hosťovskej izby
interierovy dizajn terasy Malinovo
luxusný návrh terasy Archideal
architektura terasy rodinný dom Malinovo
interierovy dizajn Archideal

Požádejte o nezávaznou cenovou nabídku.

Pošlete nám půdorys, případně m² místností, které chcete navrhnout. Následně Vám zašleme vypracovanou cenovou nabídku do 48 hodin, včetně termínů.

Rekonstrukce interiéru a exteriéru rodinného domu na míru.