Interiér na míru

O tom, proč využít služeb bytového architekta jsme již psali, přečíst si to můžete po kliknutí na tento odkaz. Asi každý z nás to zná. Rozhodneme se zařídit si byt, nebo dům a první, co se snažíme najít, je ten správný obrázek naší vysněné ložnice či koupelny. Ale co když se mi líbí dva naprosto rozdílné obrázky? Co když se mi líbí velká postel z jednoho obrázku a komoda z druhého? Jak to zkombinovat tak, abyste neusínali s pocitem, že se neumíte rozhodnout a celé vám to přerostlo přes hlavu? Předtím, než se interiérový architekt, tzv. bytový architekt pustí do projektu pro klienta, analyzuje jeho potřeby. Jelikož nevybírá zařízení pro sebe, musí si vytvořit představu o těch, kteří budou na daném místě bydlet. Pomocí dotazníku a pár online setkání si interiérový architekt tuto představu zhmotňuje. Nemusíte se proto bát, že vám bytový architekt navrhne něco, co bude jen šablonou, pro každého klienta tvoří interiér na míru, podle jeho představ.

Interiér na míru znamená, že vám nebude zavazovat nic ve výhledu z okna, architekt vám poradí, kde umístit vaše vysněné křeslo, prostor bude funkčně a esteticky využit a v případě, že máte nerovnou stěnu či roh pokoje, interiérový architekt umí tyto nedokonalosti skrýt , nebo jim dát nový smysl.

Zařizování svého příbytku by měla být aktivita, která vás bude bavit a která by měla odrážet váš životní styl. To, co vás obklopuje vás bude ovlivňovat nějakou část života, ne-li navždy:). Přesně proto může být součástí vašeho rozhodovacího procesu i interiérový architekt, který vás nasměruje na ten správný jedinečný interiér, který je ušit na míru pro vás.

Požádejte o nezávaznou cenovou nabídku.

Pošlite nám pôdorys, prípadne m2 miestností, ktoré chcete navrhnúť. Následne Vám pošleme vypracovanú cenovú ponuku vrátane termínov.

Interier na miru podle interiérového architekta