architekt Bratislava interierove studio Archideal

Luxusní interiér na míru - penthousu Grand Koliba

Luxusní interiér na míru pro penthouse s prostornou terasou na Bratislavské Kolibě byl navržen podle požadavků páru, který má bohatý společenský život a žije částečně v zahraničí.

Návrh celého bytu se drží moderního stylu a exkluzivních prvků zhotovených na míru. Řeší různé úrovně osvětlení a kombinuje mnoho luxusních designových solitérů. Tmavé materiály nábytků jsou kontrastně doplněny bílou mramorovou dlažbou a barevně výraznějšími čalouněnými prvky. Úložné prostory jsme tvořili s ohledem na estetiku a zároveň i funkčnost, proto jsme kuchyňské spotřebiče a postel v pokoji pro hosty skryli do vestavěného nábytku.

Velkou část původní terasy jsme prostřešili a přičlenili ji k obývacímu pokoji a kuchyni. Vznikl tak navíc prostor jídelny pro osm lidí, mimoúrovňové sezení s promítáním a krbem, bar se sezením a oddechová plocha s designovým kulečníkovým stolem. V noční zóně se nachází hlavní ložnice se šatníkem a koupelnou, také pokoj pro hosty s vlastní koupelnou a toaleta. Na terase je umístěn bazén, různé typy sezení a sauna se sprchou.

Jedinečný, luxusní interiér na míru dle vašich představ.

luxusni interier na miru, Archideal
interiér na mieru Grand Koliba Bratislava
luxusny navrh interieru atelier Archideal
dizajn spálne Grand Koliba Bratislava
interiérový dizajn pracovne Archideal
návrh kancelárie Grand Koliba Bratislava
luxusny navrh terasy, atelier Archideal

Požádejte o nezávaznou cenovou nabídku.

Pošlete nám půdorys, případně m² místností, které chcete navrhnout. Následně Vám pošleme vypracovanou cenovou nabídku do 48 hodin včetně termínů.

Luxusní návrh interiéru na míru.