house design home

Moderní interiérový design domu v Nitře

Tento moderní interiérový design rodinného domu jsme navrhli pro mladou čtyřčlennou rodinu. Věnovali jsme se dispozičním změnám, interiérovému designu a designu exteriérových oddechových ploch. Design v tomto bohatém prostoru se drží především jednoduchých tvarů a linií. Modernost a strohost se odráží také ve výběru materiálů. Převládají zde nadčasové tóny šedé a béžové. Elegantní svítidla dodávají minimalistickým vestavěným nábytkem šmrnc a solitérní prvky v dekorech a barvách přírody mu dodávají pocit tepla a útulnosti. Prostory pro děti jsou navrženy s ohledem na jejich věk – hravě a barevně.

Objekt je dělen na několik křídel, která zahrnují společenskou část – denní zónu, zónu pro rodiče, zónu pro děti, zónu pro hosty, domácí fittness a pracovní zónu. Každé křídlo má také vlastní obývací prostor a koupelnu s toaletou. Úložné prostory hlavní ložnice řeší prostorný samostatný šatník. Posledním krokem našeho návrhu bylo řešení exteriérových ploch, kde jsme navrhli různé typy sezení a překrytí teras.

Moderní interiérový design na míru dle vašich představ.

návrh obývačky, rodinný dom Nitra
architekti Bratislava, štúdio Archideal

Okrouhlý taburet | Archideal

Okrouhlý taburet je potažen kvalitní látkou odolnou vůči opotřebení.
Cena

design interiéru obývačky Nitra
navrh interieru obyvacky
interier dizajn kancelarie
interier obyvacky dom Nitra
interier detskej izby RD Nitra
návrhy kúpeľní Nitra dom
Nitra dom interiérový design

Požádejte o nezávaznou cenovou nabídku.

Pošlete nám půdorys, případně m² místností, které chcete navrhnout. Následně Vám zašleme vypracovanou cenovou nabídku do 48 hodin včetně termínů.

Moderní interiérový design rodinného domu