Dlouho jsme se zamýšleli, jaký dům navrhnout, aby byl jednak nadčasový z pohledu designu, splňoval koncept nízko-nákladového bydlení a zároveň byl útulným rodinným zázemím poskytujícím teplo domova. Tak, jako venkovské domy před 40-ti lety. Z vlastní zkušenosti víme, že nepřiměřeně velké domy a prostorné místnosti jednotlivých členů rodiny od sebe oddalují, místo aby je spojovaly. Proto jsme vytvořili koncept domu, ve kterém vládne lidské měřítko a který vystihuje zejména praktičnost prostor, nepoukazuje na velkometrážní místnosti. Chtěli jsme vytvořit hlavně prostor pro život, který poskytuje bydlení nádech jednoduchosti, útulnosti a místo k soukromí.

“Dům je navržen tak, aby i jeho nadčasový design a vysoký standard představovaly minimální náklady na bydlení.„

Koncept tohoto domu je minimalistický, ale zároveň v sobě ukrývá vše potřebné, ke komfortnímu životu. Navrhneme vám celkový design domu od architektury až po interiér, přičemž máte možnost měnit dispozici podle vašich představ. Ať už máte přesnou ideu nebo potřebujete navrhnout celý dům, rádi vám pomůžeme. Poradenské služby poskytujeme úplně zdarma.

Náš koncept představuje dům s vysokou přidanou hodnotu. Chceme, aby se z bydlení stal splněný sen a záleží nám na tom, aby lidé aktivně žili a odpočívali. Nejen interiér, ale i exteriér domku bude plně využit a bude poskytovat prostor k odpočinku, zábavě a přinášet pozitivní energii.
V ceně designu domu bude také příprava exteriéru, který představuje přidanou hodnotu minimalistického bydlení. Rozhodli jsme se, že na výběr budou tři možnosti, které mají přispět k prohloubení symbiózy s přírodou:

  • příprava včelínu,
  • příprava skleníku,
  • příprava řádků na bylinky.

Příroda nám neustále něco dává, bereme si z ní každý den a proto si myslíme, že je třeba odvděčit se jí a opětovat její velkou štědrost. Bydlení v domě nemusí znamenat pouze přežívání, můžeme žít aktivně, kreativně, znalostně, zdravě a šťastně.