interiérový design svietidla

Bytoví architekti navrhli interiér v Senci

Výjimečný dvoupodlažní rodinný dům v moderním stylu s prvky luxusu, který navrhli bytoví architekti. Rodinný dům nabízí stylový životní prostor pro celou rodinu. První podlaží ohromuje návštěvníky elegantní vstupní halou s úložnými prostory na míru a solitérním sezením. Chodba vás uvádí do útulné relaxační lounge místnosti plné rostlin, které v prostoru působí osvěžujícím způsobem. Mramor s výrazným žilováním zdobí podlahy vstupních částí domu, lounge místnosti a kuchyně. Designově lemuje masivní dubové parkety v obývacím pokoji a jídelně. Objevuje se i na stěnách koupelny, kuchyně a také jídelny, čímž designově propojuje jednotlivé prostory. Prostorná kuchyně napojená na jídelnu vytváří spolu s obývacím pokojem harmonický společenský prostor. Bytoví architekti při návrhu mysleli i na sebemenší detail.

Druhé podlaží patří noční zóně, kde jsou ložnice pro rodiče, dva dětské pokoje, koupelna a pokoj pro hosty. Dubová dýha v přírodním odstínu vnáší interiéru teplý dotek přírody. Kontrastem je tmavší antracitová barva, která dodává do návrhu interiéru eleganci. Lamelové prvky přidávají texturu a hravost designu. Jeden dětský pokoj je oživen modrou barvou na čalouněné posteli, zatímco druhý se rozjasňuje vojenskou zelenou.

Bytoví architekti se v pokojích snažili o co nejefektivnější řešení úložného prostoru v kombinaci s prostorem sloužícím k odpočinku. Stylová ložnice pro klientku je laděna žensky, do pudrově růžové s tajemným kosmetickým koutkem za posuvným zrcadlem. Dominují v ní úložné prostory a mohutné čalouněné čelo postele. Hosté jsou ubytováni v pokoji, kde oranžová barva dodává prostoru svěžest a vitalitu.

Tento rodinný dům vyniká sofistikovaným spojením přírodních prvků, luxusu a hravosti. Bytoví architekti vytvořili design interiéru na míru s precizním vkusem. Výrazný mramor, dubová dýha a stylové barvy přinášejí do každé místnosti nezaměnitelnou atmosféru. Tento rodinný dům nese charakter moderního luxusu.

Jedinečný návrh interiéru dle vašeho vkusu.

design chodby
pouf, dizajn Archideal

Pouf S uložným priestorom | Archideal

Je to unikátny interiérový doplnok s praktickým využitím.
Cena

jedalen na míru
obyvaci pokoj na miru
kuchyna design
interiérový design spalne
interiérový design spalne
design spalne
interiérový design detskej izby
interiérový design detskej izby

Požádejte o nezávaznou cenovou nabídku.

Pošlete nám půdorys, případně m² místností, které chcete navrhnout. Následně Vám pošleme vypracovanou cenovou nabídku do 48 hodin včetně termínů.

Bytoví architekti zrenovovali interiér RD.