O nás a našem ateliéru

Jsme společnost, která tvoří interiérový design a projekty řeší až po samotnou realizaci. Řídíme se krédem: ,,Dělej to, co tě baví“ a to i děláme. Ponoříme se do Vaší mysli a stáváme se tak kreativním nástrojem pro Vaše vysněné projekty. S tímto přístupem nekreujeme jen my, ale spolu s Vámi tvoříme interiérový design společně. Během úvodního meetingu se stáváme důkladnými pozorovateli a na základě rozhovoru analyzujeme Vaše představy, pocity a zapisujeme si záchytné body. Díky tomu tvoříme interiérový design na míru a již při prvních vizualizacích se nám daří trefit do klientských představ v průměru na 90%.

Chtěli jsme dělat věci jinak, zajímavě a hlavně pro lidi. Pokud se něco nedá zkopírovat a nahradit, tak je to kreativita. Naše práce nekončí kreativitou, ale uplatněním návrhů v praxi. Protože pokud se kreativní část naší práce nedá zrealizovat, zůstává jen na papíře. Důležitým aspektem pro nás je nejen navrhnout projekt, ale samotné dílo také zrealizovat do posledního detailu tak, jak vidíte na vizualizacích.

Těšíme se na každý projekt a bereme jej jako novou výzvu. Máme za sebou desítky úspěšně zrealizovaných projektů od jednotlivých prostor přes komplexní rezidenční projekty až po komerční a korporátní projekty. Ne všechny je však možné zveřejnit. Přesný postup prací při realizaci je důkladně přepracován a časově naplánován tak, aby klient dostal tu nejkvalitnější službu.

Výkresová dokumentace k projektům je natolik detailní, že samotný projekt můžete realizovat i ve vlastní režii, s vlastními dodavateli. Výkresová dokumentace mimo jiné obsahuje i výpis solitérních prvků. Samozřejmě Vám umíme v případě zájmu poskytnout realizaci na klíč z naší strany. 13 – důvodů proč projekt realizovat prostřednictvím Archideal s.r.o.

Samozřejmě projekty umíme zastřešit iv zahraničí. Právě zde máme bohaté zkušenosti a jazykovou znalost. Když mluvíme o zahraničí máme na mysli i Dubaj a celý blízký východ, kde právě vznikla myšlenka založit společnost Archideal s.r.o. s našimi bohatými zkušenostmi.

Sledujte nás na našich médiích:

Interiérový design je naší vášní.