Proč je interiérový architekt důležitý při zařizování?

Domov dnes znamená mnohem víc než střechu nad hlavou. Mnoho lidí se tak ztotožňuje se svým způsobem bydlení a chtějí, aby obydlí odráželo jejich osobnost. Interiéry většinou neměníme zásadním způsobem každý den, rodinné domy stavíme často jednou za život. Když na to přijde, nabízí se otázka, zda by nám měl pomoci interiérový architekt, tzv. bytový architekt, nebo si to raději uděláme sami.
V současném prostředí digitálních médií je interiér také něčím, čím se rádi chlubíme. Tento jev však může způsobit, že se interiér stane pouze estetickým a fotogenickým místem, ale není třeba uvažovat o funkci, spokojenosti a pohodlí. Pokud potřebujete někoho, kdo by vám pomohl s vizí dokonalého domova, interiérový designér je tou správnou volbou.

 

Interiérový architekt vám pomůže orientovat se na trhu v množství nabízených možností, protože má přehled. Zná firmy, pro které realizuje, a profesionálně se věnuje vašemu projektu. Uvědomte si dobu projektování, hledání bytů, správnou velikost sedací soupravy či postele, dozor stavebních dělníků a uvidíte, jak bude váš interiér vypadat před samotnou realizací.

Ne náhodou patří interiérový architekt, tzv. bytový architekt, mezi nejvyhledávanější služby ve městě Praha. V online světě však pracovní výkon není tak výrazný. Děláme vizualizace, které připravujeme pro klienty po celém Česku, ale i v zahraničí. Pandemie nás také naučila používat online schůzky, takže víme, že se ke klíči dostaneme na dálku. Firmy a služby vyhledáváme co nejblíže místu realizace a snažíme se pro vás najít co nejnižší cenu, aniž by to mělo vliv na kvalitu nabízených služeb.

Požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku.

Pošlite nám pôdorys, prípadne m2 miestností, ktoré chcete navrhnúť. Následne Vám pošleme vypracovanú cenovú ponuku vrátane termínov.

Interierový architekt (bytový architekt) Vám navrhne interiér podle Vašich představ.