INTERIÉROVÉ OCELOVÉ SCHODY

Když se řekne stavba nebo montáž schodů, většina z nás si představí poměrně jednoduchý proces. Do našeho portfolia přibyl velmi specifický projekt týkající se vizualizace a realizace schodů. Ne však obyčejných schodů. Čím byl náš další projekt zajímavý a v čem naopak náročný?

Realizaci těchto schodů, které předcházela vizualizace, jsme vnímali jako velkou výzvu. Při pohledu na obrázek vidíme finální produkt našeho týmu Archideal, i když nevidíme jeho velmi specifický a podrobný proces výroby včetně těch nejmenších detailů.

Už prvotní informace od klienta byla zajímavá a zároveň neobvyklá: „interiér domu je dokončen, ale schody ne“.

Naše šikovná architektka neváhala ani chvíli a hned se chopila příležitosti k nové výzvě. Vedle tvorby více variant vizualizace schodů jsme se připravovali na proces realizace, přičemž jsme museli vymyslet celou logistiku a montáž ocelových schodů. Velký dík patří klientovi, který nám byl velmi nápomocný.

Ocelové schody jsou navrženy tak, aby neobsahovaly žádné viditelné spoje. Tato unikátní konstrukce byla celá vypalována. Stupnice jsou vyrobeny z čistého dřevěného masivu a jedna stupnice váží přibližně 10 kg.

Celková váha ocelových schodů dosahuje téměř 1 tuny.

Dizajnér a architekt na ocelové schody do interiéru a exteriéru. Designérská společnost pro schody. Navrhování ocelových schodů interiér.